Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Ploom X startovací sada Black

TOP 1 v kategorii Zařízení pro zahřívaný tabák

Ploom X startovací sada Black

Ponořte se do světa zahřívaného tabáku s touto startovací sadou Ploom X v černé barvě. ...
Doporučená nabídka Trafika 12

Skladem • Více variant49 Kč98 % • 692 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 155 recenzíDalší informace

Užijte si jedinečný požitek ze zahřívaného tabáku se zařízením Ploom X. Díky inovativní technologii je ideálním způsobem, jak si vychutnat intenzivní tabákovou chuť. S technologií HeatFlow je podpořena chuť vámi zvolené náplně. Na jedno nabití pak zařízení vydrží až 20 použití. K zapnutí stačí pouze stisknout tlačítko IntuiTouch a zařízení je připraveno. Díky tomu, že se tabák nahřívá zvenku nedochází k jeho připalování. Doplňte své zařízení Ploom X o nejrůznější příslušenství a přizpůsobte ho svým vlastním potřebám.

Revoluční technologie

Pro zahřívání umístěné náplně je používána technologie HeatFlow, která tabák nahřeje zvenčí a umožní plynulé proudění vzduchu uvnitř zařízení. Díky tomu, že tabák nepřichází do kontaktu s topným zařízením se pak nepřipaluje a není ani cítit kouř. Tato technologie vám tedy umožní vychutnat si intenzivní tabákovou chuť bez ztráty na kvalitě.

Barva
černé
Typ
sada

• vzhled
    • Neskutečný smrad, popálené rty

Jediné co se na tomto produktu povedlo je vzhled zařízení. Vše ostatní je naprosto špatně.Baterie vydrží stejně dloho jako u konkurence. Doba nahřátí je také podobná jako u konkurece. Po nahřátí a přiložení ke rtům nechybí mnoho aby si uživatel popálil pusu. A jako bonus dostanete nepříjemný zápach kterého se jen tak nezbavíte. Jedoznačně nedoporučuji!

• Elegantní balení
    • Výdrž baterie by mohla být delší

Snadná údržba, přístroj je rychle připraven k použití. Oceňuji větší možnost výběru příchutí. Design přístroje je velmi elegantní, balení vypadá luxusně. Chuť velmi příjemná. Přístroj je velmi snadno ovladatelný, nabíjí se rychle. Určitě bych doporučila známým.

• Ovladatelnost
    • Design
    • Pomalé nabíjení
    • Po 10 cigaretech se musí hned vyčistit kvůlu zachování chuti

Chuť cigaret je výrazně lepší než v v případě konkurence (GLO, IQOS). Přístroj je o něco menší, což je v případě ovladatelnosti pohodlnější. Důležité je nahřívání cigaret, které trvá cca 20-25 sekund. Chuť ovocných přichutí je více výrazná naopak tabákové náplně chutnají výborně! Nevýhoda je v případě čistění, které se musí provádět častěji. Celkově výrobek hodnotím velice kladně.

Barva
černé
Typ
sada

Dlouhotrvající výdrž

S lithium-iontovou baterií se již nemusíte strachovat o výdrž vašeho zařízení. Baterie je součástí patentovaného systému a dodává mu energii nutnou pro zahřátí tabáku. Od zapnutí zařízení a vychutnání si prvního potažení vás pak dělí pouhých 25 sekund a na jedno nabití vám pak Ploom X vydrží až 20 použití. Pokud se vám ale přeci jen vybije, stačí vám pouhých 110 minut a zařízení je znovu připraveno k použití.

Dlouhotrvající výdrž

Ergonomie a pohodlí

Zařízení Ploom X vám nabídne lehké hliníkové tělo chránící technologii HeatFlow a zároveň i ergonomický design, díky kterému zařízení perfektně padne do vaší dlaně. Značka Ploom klade velký důraz na komfort při používání - zařízení je tak dokonalou kombinací stylu a funkčnosti.

Ergonomie a pohodlí

Oslnivý design

Ploom X je navrženo z kvalitních materiálů, které vám umožní vychutnat si zážitek z nahřívaného tabáku a zároveň dělají ze zařízení i stylový doplněk. V nabídce je pestrá škála barev. A to není všechno - zařízení totiž lze doplnit o odnímatelné přední i zadní kryty.

Oslnivý design

Kvalitní směs Activ Blend

V náplni je použita kvalitní tabáková směs ActivBlend vyrobena z vysoce kvalitních odrůd tabáku Virginia, Burley a Oriental. Pro autentický zážitek je zde pak přidána tabáková vrstvička navíc.

Kvalitní směs Activ Blend

Tato nabídka balíčku obsahuje:

- 1x zařízení Ploom

- 3x krabičku Camel tabákových náplní (celkem 60 náplní)

Ploom X v sobě spojuje autentickou chuť, revoluční technologii zahřívání a individuální styl, které přinášejí uživatelům pohodlný způsob jak si vychutnat jedinečný požitek ze zahřívaného tabáku. Technologie HeatFlow nabízí výraznější tabákovou chuť a ergonomický tvar zařízení, které dobře padne do dlaně, jen doplňuje celkový zážitek. Výkonná baterie Ploom X umožňuje na jedno nabití až 20 použití náplní a zahřívá zařízení tak, aby bylo připraveno k použití již za 25 sekund po zapnutí. Toto zařízení je obohacené technologií IntuiTouch, takže pro start stačí pouze zmáčnout a nemá žádná viditělná tlačítka. Ploom zahřívá tabák zvenku, což má za následek minimum usazenin, a tím pádem rychlé a snadné čištění.

• vzhled
    • Neskutečný smrad, popálené rty

Nemůžu říct nic proti. Zařízení je dokonce mnohem lepší než jsem čekal. Nabitý vydrží na dvě krabičky, dioda svítí zřetelně + na start a konec kouření upozorní dostatečně silná vibrace.

• kabel součástí balení
    • čistící tyčinka v balení

Přístroj dorazil hezky zabalený v černé luxusní krabici. Dávají si dost záležet. A to už vůbec nemluvím, že jsem si to objednal na e-shopu Ploomu a protože jsem z Prahy, dorazilo mi to téhož dne, což mě fakt mile překvapilo. V balení byl kabel a tyčinka na čistění, kterou používám po každé krabičce náplní. Přístroj vypadá moc hezky a zatím funguje bez problémů, nemám, co bych vytknul.

• náplně dlouho hoří
    • nevěděl jsem, kde zapnout

• čistící tyčinka v balení
    • kabel součástí balení

• luxusní vzhled
    • příslušenství

S nákupem jsem kvůli vyšší ceně váhala, ale teď jsem ráda, že jsem si přístroj koupila. Provedení je nadčasové, moderní a přístroj spolehlivě pokaždé funguje. Líbí se mi i široká nabídka příslušenství – uvažuji o barevných krytech, abych přístroj mohla měnit podle svý nálady a pouzdru, protože mi přišlo praktické.

• Kombinace náplní
    • Dražší pořízení

Startovací sadu jsem si koupila kvůli výhodné ceně s tím, že Ploom zkusím. Sada obsahuje vedle přístroje tři balení náplní a ty je možné si nakombinovat. Já zvolila ovocný příchutě.
    Doporučuji, zcela mi to vynahradí klasické cigarety.

• Elegantní balení
    • Výdrž baterie by mohla být delší

• Ovladatelnost
    • Design
    • Pomalé nabíjení
    • Po 10 cigaretech se musí hned vyčistit kvůlu zachování chuti

• Design obalu
    • Chuť cigaret

Ploom X zařízení je velmi elegantní zařízení, které skvěle padne do ruky. Na jedno nabití má baterie výdrž na 1 krabičku. Ovládání je zcela jednoduché. Údržba zařízení se provádí pomocí čistících tyčinek, které jsou přiloženy v krabičce. Chuť cigaret mě, ale opravdu nezaujala.