Nejnovější recenze ze sekce Zařízení pro zahřívaný tabák

• tlačítko

• dlouhá výdrž nabití
  • pěkné designové zpracování
  • jsou vidět šmouhy
  • vyšší pořizovací cena

Řekla bych, že kvalita odpovídá ceně. Je lehký a tvarem přizpůsobený do ruky. Má jednoduchou ovladatelnost, ale přijde mi, že po zapnutí se nahřívá déle než konkurenční strojky. Zakoupím ještě druhý strojek do rezervy a uvidíme. Jinak je skvělý, že je možný přikoupit různé přední kryty a design obměňovat.

• krásně zabaleno
  • široké příslušenství
  • málo příchutí na výběr

Sada obsahuje 3 příchutě, takže lze nakombinovat podle vlastního vkusu. Zatím jeden z nejlepších zahřívacích tabáků, které jsme měla možnost vyzkoušet. Provedení přístroje je nenápadné a dobře sedí do ruky. Lze dokupovat příslušenství. Za mě zatím top nahřívaný tabák. Příchuť hruška má neobvyklou chuť, nevím, co si o tom mám myslet.

Přidáno: 30. srpna 2023

(naposledy upraveno 30. srpna 2023)

• výběr z 5 barev
  • možnost dokoupení příslušenství
  • dlouhá výdrž baterie
  • zatím žádné

Strojek jsem objednal v černé barvě. Nahřívání je rychlé a chuť tabáku intenzivní. Chválím dlouhou výdrž baterie, protože rád chodím do přírody, kde není možnost nabíjení. Na jedno nabití mi přístroj vydržel na 1,5 krabičky. Přesto doporučuji koupit rovnou dvě zařízení. Vždycky je dobrý mít náhradní, když se vydáte na delší výlet.

Ověřený zákazník Testuj.to Marcela

• Design zařízení
  • Jednoduché ovládání
  • Bez zápachu
  • Elegance

Spustit přístroj je po nabití velmi jednoduché. Nabití trvá opravdu chvíli a zařízení vydrží na jedno nabití 20 náplní. Za pouhých 25 sekund od vložení náplně je zařízení připraveno ke kouření. Zs sebou lze použit 3 náplně, poté je dobré nechat zařízení vychladnout. Zarizeni má na jednu relaci neomezené množství potahů.
Zařízení vypadá elegantně a jednoduše. Nejvíce si cením opravdu nulového zápachu.

• Dlouhá výdrž baterie
  • Dlouhá výdrž cigarety
  • Lehký
  • Pěkný design

Pokud hledáte designovou cigaretu, je to právě tato. nepřekvapí jen design, ale i výdrž baterie a i výdrž kouření. Kouření je minimálně na 5minut, takže potěší každého i toho vášnivého kuřáka. Super cena je další bonus. Z cigarety Vás nebude bolet ano ruka, jelikož je opravdu lehká. Menší mínus je delší nabíjení.

Ověřený zákazník Testuj.to Nora

• Rychlost nahřívání
  • Žádný zápach
  • Elegantní vzhled

Byla jsem uživatelem konkurenční značky a právě tento výrobek mě přesvědčil udělat změnu ve výběru.
Zařízení padne skvěle do ruky, ovládání je jednoduché, zaujal mě beztlačítkový vzhled, produkt je elegantní a jednoduchý (jak se říká-v jednoduchosti je krása). Zaujalo mě i krásné balení, ve kterém produkt přišel, firma dala záležet na tom jak potěšit i zákazníkovo oko. Jsem velmi mile překvapena a budu doporučovat svým známým.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Chuť

Toto zařízení se mi líbí, je praktické a zároveň jeho vzhled působí velice elegantně. Kapacita baterie je skvělá a má velice dlouho výdrž. Ovládání bylo velice jednoduché a údržba také. Také se mi líbí to, že si člověk může dát hned za sebou další náplň a není tak omezen čekáním.

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• design
  • baterie
  • rychle se nabíjí
  • svítící kontrolka
  • silná chuť mentolu

Líbilo se mi, že v krabici se startovní sadou Ploom X bylo vše potřebné (nabíjecí kabel, adaptér, zařízení, náplně, dokonce i plátěný sáček, tyčinky na čistění,...). Zařízení je velmi pěkné (moderní vzhled) a perfektně se drží v ruce. Ergonomický tvar a kvalitní materiály zajišťují, že zařízení nejen dobře vypadá, ale také se pohodlně drží. Ovládání bylo intuitivní, ač jsem poprvé raději použila návod, který je také součástí balení. Po vložení náplně se dá kouřit téměř ihned a dokonce i při vykouření náplně jsem nemusela čekat dlouho – mohla jsem hned začít s dalším užíváním. Na jedno nabití jsem byla schopna odhadnout výdrž na zhruba jednu krabičku tabáku, což je pro mě uspokojivé. Vytkla bych, že některé náplně jsou příliš intenzivní a první potáhnutí pálí.

Ověřený zákazník Testuj.to Verronika

• velka vydrz baterie
  • malo barevnych vatiant

S timto zarizenim k zahrivani tabaku jsem spokojena.Baterie vydrzi az na 20 pouziti.Udrzba je snadna a zabere par sekund.Nesmrdi,takze je mozne pouzivat temer kdekoliv.Hlinikove telo a moderni design s led diodou je dokonale,chut intenzivni.na vyber nekolik barevnych variant.urcite budu pouzivat i nadale

Ověřený zákazník Testuj.to Lucia

• Super balení
  • Nutnost čistit
  • Jedno celé zařízení
  • Málo příchutí

Baterie má dlouhou výdrž, po pár sekundách můžete kouřit, na všechno Vás upozorní led pásek a vibrovaní, ergonomický tvar, příjemné provedení,intenzita chuti je výborná,víc možností a oceňuji cenově dostupné jak zařízení tak náplně, které koupíte všude

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Vydrž
  • Padnutí do ruky
  • Velikost
  • Krásné balení startovací sady
  • Neintuitivní
  • Nekompatibilní s konkurenčními naplněmi
  • Malá viditelnost diody při jasnějším počasí

Startovací sada přišla v krásném obalu, včetně pytlíku navíc jako dárek. Celkově zařízení nenadchne ani neurazí. Není zcela intuitivní a musela jsem pro jeho zapnutí použít návod. Dioda při jasnějším počasí není dobře viditelná. Vibrace má docela silné a rozpoznatelné (zapnutí, zahřátí, oznámení končení a konec), má docela dlouhou výdrž a standartní dobu nabíjení. Není kompatibilní s konkurenčními náplněmi. Příchuť borůvka/máta je vzpomínka na cigarety od této značky, než je zakázali.. Hruška je na můj vkus přebitá hodně mátou, možná bych ocenila samotnou hrušku. Příchuť Gold je jemná a příjemná.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Design
  • Náplně

Po spuštění je možné kouřit během chvilinky, nahřívání tabáku trvá opravdu krátkou dobu. Přičemž je možné kouřit dostatečně dlouho, delší dobu než běžnou cigaretu. Krabička vystačí na jedno nabití, což je dostačující. Vzhledově působí velmi působivě a moderně. Snadné ovládání i údržba přístroje.

Ověřený zákazník Testuj.to Martin

• Dizajn
  • Nezapáchá

Zařízení na zahřívaný tabák Ploom X hodnotím jako velmi dobrý produkt. Po spuštění je zařízení do malé chvilky připraveno ke kouření, není problém vykouřit několik náplní za sebou. Disponuje velmi elegantním dizajnem a skvělým tvarem akorát do ruky. Jako velké pozitivum hodnotím jednoduché čištění. Startovací sada je skvělá, obsahuje vše co k produktu potřebujete.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniel

• Design
  • Balení výrobku
  • Rychlé a jednoduché zapínání
  • Dlouhé náplně

Balení výrobku předčilo má očekávání. Samotný výrobek vypadá a působí velmi moderně, dobře se drží v ruce, rychle se zapíná i nabíjí a náplně se prodávají za rozumnou cenu. Čištění zařízení také není složité. Problém mám však se samotnými náplněmi, jelikož jsou dlouhé a tenké a kvůli tomu se vždy bojím, že je při vkládání/vytahování zlomím. Také nechápu, proč jsou tak dlouhé, když se nahřeje pouze část náplně a ne celá. Celkově jsem ale s výrobkem spokojen.

Ověřený zákazník Testuj.to Simona

• Desing
  • Pálí na rtech

Když jsem cigaretu dostala tak přišla krásné zabalená dizajn cigarety taky úžasný . Po nabití vydrží až na 20 použití což je skvělý .Co za mě velké mínus je ze po prvních pár potahu pálí na rtech ale jinak příchutě které jsem si vybrala úžasný za mě nejlepší borůvka s mentolem . Cigaretu mohu jen doporučit všem .

Zakoupeno v Testuj.to

• zařízení padne do ruky
  • k dispozici ochucené i jen tabákové náplně
  • velmi hezky zabalená startovací sada
  • výběr ze 4 základních barev zařízení
  • k dokoupení další barvy krytu
  • možnost casch-back za doporučení přes kód
  • snadná manipulace
  • jednoduché čistění
  • při prvním potahu mi přišlo, že okraj náplně je rozpálený
  • nenašla jsem možnost recyklace náplní
  • dražší cena za čistící tyčinky

Ploom jsem zaregistrovala v jedné trafice a pomyslela si, že jdou trochu s křížkem po, protože zařízení na nahřívaný tabák je na trhu již poměrně dost.
Ale když jsem dostala možnost zařízení a náplně vyzkoušet, neváhala jsem. Zařízení má sympatický vzhled, opravdu dobře se drží a lehce se s ním manipuluje.
Náplně jsou jak tabákové, tak zatím i ochucené s kapslí. Nabíjení je poměrně rychlé a na plné nabití mi vydrželo na 1 krabičku. Vyzkoušela jsem celkem 3 různé tabákové náplně, tabáková Gold mě překvapila svou jemností a poměrně příjemnou chutí. Zcela určitě stojí za vyzkoušení.

Ověřený zákazník Testuj.to Lukáš

• Variace příchutí tabáku
  • Celkem lehké tělo oproti konkurenci
  • Tabák se nenahřívá po celé délce cigarety
  • Odklápěcí víko na zahřívacím zařízení, bez kterého ploom nejde zapnout

Zařízení funguje na principu vnějšího zahřívání tabáku. Baterie vydrží o něco více než je jedna krabička, nabíjení a zahřívání je na dost podobné úrovni jak konkurence. Nicméně Ploom působí v ruce lehčím dojmem než konkurence a vypadá na pohled lépe. Jediné co se mi na něm úplně nelíbí je zahřívání tabáku, které neprobíhá po celé délce cigarety a konec je vždy nezahřátý, je možné že mám vadný kus a ostatní budu v pořádku, ale musím to zde napsat.

Ověřený zákazník Testuj.to Aranka

• Nabíjení
  • Výdrž
  • Náplně

Zařízení Ploom X bych určitě doporučila. Přijde mi takový "ženský". Vzhled je elegantní, skryté tlačítko je super nápad. Chválím také rychlost nabití a dlouhá výdrž . Cigareta také vydrží poměrně dlouho než se celá vykouří. Skvělé jsou také náplně - ovocné kuličky. Celé zařízení přišlo krásně zabalené i s osobním vzkazem. Krásný :)

• Vůně
  • Vydrž

Produkt mě velice příjemné překvapil ,jeho vzhled je elegantní a navíc není cítit žádný zápach jako z klasické cigarety .vydrž baterie je dostačující na cely den .Je skladny ať už do kapsy nebo do kabelky je také velké plus .Určitě doporučuji a návrat ke klasické cigarete už nezvazuji

Zobrazuji 81 - 100 ze 195 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...10