Nejnovější recenze ze sekce Zařízení pro zahřívaný tabák

Přidáno: 18. září 2023

• Jednoduchost
  • Kapesní velikost

Přístroj je navržený tak, aby jednoduše padl do ruky jako ulitý. Ovládání je praktické a od prvního zapnutí vše funguje na jedničku. Naprostá spokojenost a pořídím si ještě druhý, abych mohl kouřit, když dám tenhle do nabíječky.

• vzhled
  • snadná ovladatelnost
  • jsou vidět šmouhy

• zlatá střední cesta

Koupila jsem si zlatý přístroj a je to fakt pecka! Vypadá úžasně, hodí se k jakýmukoliv oblečení, kabelce a nelze ho v ruce přehlédnout. Prostě zlatý šperk.

• výdrž baterie
  • zatím nic

Objednala jsem pro sebe barvu Champagne Gold a manželovi Black. Oba jsem nadšení. Přístroje jsou kvalitně udělaný, nabití vydrží tak na jednu krabičku. Po ní doporučuji strojek vyčistit čistící tyčinkou, která je součástí balení. Co se týká náplní, tak pro okolí nesmrdí, což se u konkurenční značky říct nedalo. I cena je lepší než u konkurence. Ploom zatím vede.

• intuitivní ovládání

Ovládaní přístroje je jednoduché. Dobíjení přístroje vychází tak po dvou krabičkách, takže jestli kouříte víc jako já, tak si rovnou objednejte dva, protože jeden budete vždycky dobíjet.

• hezký vzhled

Líbí se mi zlatá barva přístroje, vypadá v ruce fakt luxusně. Navíc má příjemný tvar do ruky a intuitivní zapínání nahřívání tabáku. Výdrž baterie odhaduji tak na dvě krabičky, přesně jsem to nepočítala, ale Dodání z e-shopu Ploomu je fakt rychlé.
Při prvním použití jsem moc nechápal kde zařízení zapnout, ale pak dobrý .
Světelná dioda zřetelně signalizuje stav nabití.
Cena vyšší, ale přístroj plně funkční, bez problémů a pěkný. Takže doporučuji.

• Kombinace náplní
  • Dražší pořízení

Startovací sadu jsem si koupila kvůli výhodné ceně s tím, že Ploom zkusím. Sada obsahuje vedle přístroje tři balení náplní a ty je možné si nakombinovat. Já zvolila ovocný příchutě.
Doporučuji, zcela mi to vynahradí klasické cigarety.

• nejsem cítit kouřem
  • složitější použití

Nahřívací tabák jsem se rozhodl vyzkoušet jako alternativu klasického kouření. Ze začátku jsem si říkal, že mi to cigaretu nenahradí, ale člověk si rychle zvykne. Použití se zdálo na první pohled složité, ale když na to přijdete, není s tím nejmenší problém. Co oceňuji je, že nejsem cítit kouřem a navíc si můžu vybrat z více náplní. Jako chlap fakt dávám přednost Silver

• dlouhá výdrž baterie
  • luxusní vzhled
  • není nic

Zatím hodně dobrý! Přístroj mě překvapil svým trendy zpracováním a výdrží baterie na dvě krabičky.

Přidáno: 14. září 2023

(naposledy upraveno 14. září 2023)

• pěkný vzhled
  • dlouhá výdrž
  • málo barev

Na tuhle novinku od Japonců jsem se těšil a nezklamali. Ploom je fakt povedený. Designový přístroj má dlouhou výdrž nabití. Výrobce udává 20 náplní, ale ve skutečnosti vydrží i déle. Je menší a má tvar tak akorát do ruky. Lehce se ovládá. Líbí se mi i možnost si dokoupit příslušenství, jako je magnetický panel nebo pouzdro. Uvítal bych více barev, třeba se v budoucnu dočkám.

• rychle se nabíjí
  • silný zvukový signál

Černé provedení přístroje zatím u mě vede. Nejsou na něm vidět šmouhy, jako u ostatních variant. Po zapnutí se ozve silné zabzučení a dioda má výrazné podsvícení. Nabije za chvíli. Ještě si musím zvyknout, že musím dokupovat čistící tyčinky, to jsem fakt u cigár dřív neřešil .

• možnost dokoupit příslušenství

Jsem fakt spokojená. Dobře se drží v ruce a dlouho vydrží nabitý. Navíc si můžu dokoupit barevný kryty a měnit je podle nálady. Cool je taky pouzdro, o kterým uvažuji, protože mi přístroj sem tam sletí na zem při vyndávání věcí z kabelky.

• pěkný tvar
  • doprava domů stejného dne, co jsem objednala

Jsem z Prahy a oceňuji, že jsem si přístroj ráno na e-shopu Ploomu objednala a večer ho měla doma. Líbí se mi jeho elegantní tvar.

glo™ HYPER X2 + 4 NÁPLNĚ neo™ Černo-červená

glo™ HYPER X2 + 4 NÁPLNĚ neo™ Černo-červená

Ověřený zákazník Czechpods.cz Jeno

Přidáno: 13. září 2023

Zakoupeno v Czechpods.cz

• Olyan ,amilyennek vártam

Promó csomagban nagyon megéri az árát

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

Přidáno: 6. září 2023

• Elegantní balení
  • Výdrž baterie by mohla být delší

Snadná údržba, přístroj je rychle připraven k použití. Oceňuji větší možnost výběru příchutí. Design přístroje je velmi elegantní, balení vypadá luxusně. Chuť velmi příjemná. Přístroj je velmi snadno ovladatelný, nabíjí se rychle. Určitě bych doporučila známým.

Ověřený zákazník Testuj.to Jakub

Přidáno: 5. září 2023

• Chuť cigaret
  • Výdrž baterie
  • Ovladatelnost
  • Design
  • Pomalé nabíjení
  • Po 10 cigaretech se musí hned vyčistit kvůlu zachování chuti

Chuť cigaret je výrazně lepší než v v případě konkurence (GLO, IQOS). Přístroj je o něco menší, což je v případě ovladatelnosti pohodlnější. Důležité je nahřívání cigaret, které trvá cca 20-25 sekund. Chuť ovocných přichutí je více výrazná naopak tabákové náplně chutnají výborně! Nevýhoda je v případě čistění, které se musí provádět častěji. Celkově výrobek hodnotím velice kladně.

Ověřený zákazník Testuj.to DIANA

Přidáno: 3. září 2023

• Design obalu
  • Výdrž baterie
  • Chuť cigaret

Ploom X zařízení je velmi elegantní zařízení, které skvěle padne do ruky. Na jedno nabití má baterie výdrž na 1 krabičku. Ovládání je zcela jednoduché. Údržba zařízení se provádí pomocí čistících tyčinek, které jsou přiloženy v krabičce. Chuť cigaret mě, ale opravdu nezaujala.

• malé zařízení
  • vysoká teplota po nahřátí

Tak vážení milovníci zahřívaného tabáku musím říct, že tohle je zatím pecka. Strojek je fakt stylový a bezva se drží v ruce. Kdo si ulítává na designu jako já, tak ocení, že si přístroj můžete vytunit díky odnímatelným předním panelům a kombinovat barvy. Nabitý mi vydrží dlouho, což oceňuji hlavně mimo domov. Jediné, co bych vytknul, že po nabití je přístroj vcelku horký.

• výhodná cena
  • pěkný design
  • malý výběr náplní

Mohu jen doporučit všem, kteří zvažují přechod z klasických cigaret. Chuť je intenzivní a klasickou cigaretu nahradí. Pořídil jsem si sadu, která nabízela možnost kombinace příchutí. K tomu tam byl kabel, čistící štěteček, adapter a ochranný pytlík. Líbí se mi, že kdybych cokoliv ztratil, mohu si to jednotlivě doobjednat a nekupovat nic zbytečně navíc. Ploom určitě doporučuji.

• viditelná dioda
  • dobrá cena
  • není zobrazen symbol pro spuštění

Zahřívanému tabáku jsem se jako chlap vyhýbal, ale cena cigaret mě stejně nakonec donutila koupit přístroj na zahřívaný tabák. Dlouho jsem vybíral značku a pak se rozhodl zkusit novinku – Ploom. Vybral jsem si černý, aby byl víc chlapský. Výhoda na něm je, že dioda je zřetelně vidět i na sluníčku. Chybí mi ale vyznačené tlačítko na spouštění zahřívání, každopádně to je o cviku. Zatím jsem spokojen. Používám 14 dní, a zvažuji dokoupení stříbrného přístroje.

Zobrazuji 41 - 60 ze 195 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...10