Nejnovější recenze ze sekce Zařízení pro zahřívaný tabák

• výdrž

Vydrží dlouho nabitý

• pěkný vzhled
  • výběr více barev
  • široké příslušenství
  • vyšší pořizovací cena

Přístroj jsem zakoupil v barvě stříbrné, ale lze dokoupit přední panely a sestavit si přístroj podle sebe. Nabíjení trvá oproti jiným poměrně krátkou dobu. Líbí se mi možnost nabíjet přes USB-C, ale kabel je součástí balení.
Při prvním spuštění jsem měl problém najít místo, kde přístroj zapnout. Pak si zvyknete, je to o cviku. Zahřívání je intenzivní a trvá něco kolem 5 minut. Jsem tak trochu hnidopich, takže mi vadí šmouhy na lesklém podkladu, jednoduše je ale odstraníte. Jinak přístroj působí, že je kovový, ale zdání klame. Jde o plast, takže je velmi lehký do ruky a překvapivě i odolný proti pádu

• obsáhlé balení
  • možnost výběru náplní
  • horší manuál

Zahřívaný tabák jsem zvažoval delší dobu, ale teprve Ploom mě oslovil svým pěkným provedením. 0vládání se mi na začátek zdálo obtížné, ale po pár pokusech to člověk vychytá. Náplní je šest druhů a dost oceňuji, že nejsem cítit kouřem. Určitě u Ploom setrvám.

Ověřený zákazník Testuj.to Klárka

• Design
  • Dýchací potíže

Krásný design, jednoduché ovládání a manipulace. Nahřívání trvá chvíli, na plné nabití vydrží přes 20 cigaret. Nesmrdí kouř z něj je jemný a nevadí to nekuřákovi v blízkosti. Zařízení je super jediná nevýhoda musí se čistit ale to bude problém asi až za delší dobu že to nebude chutnat dobře.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Design
  • Příliš montolu

Měla jsem možnost vyzkoušet zařízení Ploom a jsem s ním velice spokojená. Oproti jinému zařízení se rychle zahřeje a tak můžete za pár vteřin ukojit svou potřebu po nikotinu. I výdrž má delší než od jiné značky, takže máte delší požitek z kouření. Jediné co bych vytkla je moc mentolu, je opravdu výrazný a tak ovocné příchutě zanikají. Ale na druhou stranu nedráždí ke kašli jako jiné zařízení a náplně.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Pěkný design
  • Síla
  • Výdrž baterie
  • Snadné ovládání
  • Vyměnitelné kryty
  • Jednoduchá údržba
  • Dětská pojistka
  • Není zřejmé, jak dlouho bude zařízení ještě nabité

Ze všech podobných vyzkoušených zařízení je toto nejlepší. Síla kouření je intenzivní a doba kouření je delší než u konkurenčních zařízení. Ovládání není vůbec složité, stačí jen zapnout LED světýlko a zařízení je skoro v mžiku připravené k použití. Údržba je pro mě jednoduchá. Nabito je za pár chvil, což je super. Zařízení je lehké a vypadá pěkně, také balení, ve kterém přišlo, je elegantní. Jedna krabička cigaret vydrží na jedno nabití, to mi úplně stačí.

Ověřený zákazník Testuj.to Blanka

• rychlost nahřátí
  • příchuť náplní

Ploom X působí na první pohled velmi elegantně a to jak balení, tak samotné zařízení. Startovací tlačítko je umístěno ve střední části těla a je takřka neviditelné. což považuji za klad. Samotné nahřátí je velmi rychlé, cca kolem 20 vteřin a Ploom X je připravené k použití. Na jedno nabití vydrží při běžném použití klidně i celý den. Já jsem nabíjela vždy přes noc, takže se mi po dobu užívání, zařízení nevybilo. Věc od které jsem očekávala mnohem víc, jsou příchutě, konkrétně purple option a baize option. V prvním případě jsem očekávala borůvky, bohužel se tak nestalo. V druhém případě se jednalo o příchuť, ve které měla převládat hruška. U této příchutě nebylo zklamání tak velké jako u borůvek, ale i tak zůstalo za očekáváním. Souhrnem, příchutě jsou pro mne jedno velké zklamání.
Závěrem bych zařízení hodnotila jako vzhledově velmi povedené, výkonnostně na velmi vysoké úrovni. Jen ty příchutě jsou černou tečkou na tomto zařízení. Ale i tak si myslím, že si své příznivce určitě najde.

Ověřený zákazník Testuj.to Lukáš

• vzhled
  • chuť
  • funkčnost
  • občas moc zahřáté

Ploom X je zajímavá alternativa ke klasickému kouření. Pěkný vzhled, jednoduché používání i čištění. Příjemná chuť cigaret. Dlouhá výdrž baterie, na výběr spousty příchutí. Startovací sada stojí určitě a vyzkoušení. Možná jediné mínus, že se občas tabák zahřívá na vyšší teplotu.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Zakoupeno v Testuj.to

• Příjemné a intenzivní příchutě tabáku
  • Na denním světle diody ukazující průběh kouření nejsou vidět.

Baterie a výdrž dobrá. Kladem je výrazná a intenzivní chuť tabáku. Co se týče držení přístroje: je nepohodlné, snadno vyklouzne z ruky. Přístroj se nadměrně zahřívá při nabíjení a při používání. Náplň Vás může neočekávaně popálit. Ovládání jednoduché. Co se týče údržby zařízení, pro nováčky nevhodné čištění může přístroj poškodit.

Ověřený zákazník Testuj.to Ivo

• Ano

Myslím si že to není úplně špatně o proti konkurenci má opravdu povedený design sice horší nahmatani zapínání ale myslím si že to jen o zviku jinak výdrž baterie je tak jedna krabička jinak se zařízení drží velmi dobře materiál velmi příjemný na dotek

Ověřený zákazník Testuj.to Sára

• použití
  • ovládání
  • chuť náplní
  • velikost

Za prvé musím vyzdvihnout krásný a jednoduchý design, zařízení je moc krásné a minimalistické a dobře se drží v ruce, díky jeho velikosti. Po vložení náplně stačí počkat jen několik sekund a můžete začít kouřit. Jedna náplň se rovněž kouří celkem dlouhou dobu, což je určitě velká výhoda. Bála jsem se, že bude těžké se naučit s novým zařízením, ale ovládání je opravdu jednoduché a ihned jsem se se zařízením naučila.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• ovladatelnost
  • velikost zařízení

Tento produkt mohu jedině doporučit, mile mě překvapil. Zařízení je maličké, elegantní, drží se dobře. Ovladatelnost je velmi jednoduchá, v prvním momentu chvíli hledáte, kde co zmáčknout, ale poté co najdete, už víte a přidává to na designu zařízení, je to pouze LED světýlko. Rychle jsem si na zařízení zvykla, přestože již několik let používám zařízení jiné značky a nedám na něj dopustit, toto je první zařízení, které mi svou funkčností a designem vyhovuje a jsem ochotna jej používat. Za mě rozhodně doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Super
  • Bez zaporu

Zařízení Ploom X
Kouřit můžeme skoro okamžitě.
Doba kouření trvá okolo 3-4 min
Baterie vydrží v pohodě celý den.
Zařízení dobře vyoadá, je elegantní, dobre skladné.
Drží se příjemné, lehce se drží i v menší ruce.
Materiály jsou lehké, což je dobré.
Ovládání je snadné.
Údržba je minimální, zvládne to i začátečník.

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• Příchuť kvalitního tabáku
  • rychlost nabíjení
  • velikost
  • tvar

Ploom je opravdu kvalitně vyrobený a proto i ten první pocit těžšího zařízení v ruce, ovládání je intuitivní a je dost rychle nabitý a vydrží i několik použití, náplně jsou s chutí příjemného tabáku. Pro spoustu uživatelů nevýhoda nutnosti čistit i když není složité, za tu chuť tabáku to, ale stojí.

Ověřený zákazník Testuj.to Marcela

• Chuťová stabilita cigaret
  • čistící tyčinka
  • Rychlost nahřívání
  • Elegantní vzhled
  • Jednoduché ovládání
  • Slabší magnet u krytu
  • Často se u cigaret lámou filtry
  • Na indikátoru není zřejmé kolik času ještě cigaretě zbývá
  • Žádné popisky u cigaret - objednávám podle barvy a musím otestovat, které jsou jaké

Od spuštění se nahřívá cca 25 vteřin, pak už se dá kouřit.
Od nahřátí do vypnutí to trvá zhruba pět minut. Pět minut tedy kouřím jedno cigáro.
Na jedno nabití vykouřím jednu krabičku.

Vypadá dobře, pohodlně se drží. Kdyby bylo zařízení o něco těžší, působilo by o něco prestižněji. Výměnný kryt bych asi raději kovový než plastový.

Používá se jednoduše, intuitivně. Na ovládání není nic složitého. Údržba standardní, jednoduchá.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Desing
  • Rychlé nahřátí

Velmi jednoduché ovládání. Zařízení se velmi rychle zahřívá během pár vteřin. Čištění je velmi jednoduché - v startovacím balíčku byly i tyčinky na čištění. Na jedno nabití určitě vydrží minimálně na jednu krabičku. Desing je velmi elegantní- objednala jsem v černé barvě a jsem spokojená. V ruce se drží velmi dobře a je lehký. Líbí se mi dětská pojistka.

• adaptér součástí sady
  • více barevných provedení
  • tyčinka na údržbu pouze

Zahřívaný tabák užívám několik let, a tak jsem neodolal nákupu novinky v podobě Ploom. Musím říct, že jsem mile překvapen. Sada obsahuje přístroj na zahřívání a k tomu 3 krabičky náplní.
Dále obsahuje síťový adaptér, který není jinde běžný. Nabíjení je rychlý a výdrž dlouhá. Mě vydržel přístroj nabitý na necelý dvě krabičky. Přístroj má uprostřed diodu, která znázorňuje stav nabití. Po zapnutí a zahřátí tabáku ukazuje, jak dlouho je možné kouřit. Má silné vibrace při bzučení, takže není možný zmeškat začátek a konec kouření. Zjistil jsem, že po zabzučení na konci lze ještě 5x potáhnout. Určitě všem, kdo propadli zahřívanému tabáku Ploom doporučuji.

• Plně nahradí klasiku
  • zabere to více času, než se člověk naučí přístroj používat

Jako vášnivý kuřák klasického tabáku jsem si ve svém věku nikdy nepředstavil, že budu jednou tabák zahřívat pomocí elektronického přístroje. Ploom jsem dostal od rodiny jako dárek k svátku. Z počátku jsem se bránil, všechno pro mě bylo nové. První dojem byl, že to nedám. S druhým zahřátím náplně už jsem si začal zvykat, že cigaretu někde zapínám místo zapaluji. Při třetím zahřátí jsem si techniku už vychytal a kouření vychutnal. Mám černé provedení, což jako chlap cením, protože nechci působit jako slečinka. Cigaretu to plně nahradí a nemám problém pokračovat dále. Jen je potřeba si to technicky vychytat. A možná to víte, pro mě to byla novinka, že po rozbalení není přístroj zcela nabit a je nutné ho nechat nabít do plna.

Ověřený zákazník Testuj.to Karel

• Bezúdržbovost
  • Vydrž
  • Kouří se z celého zařízení
  • Mentolová příchuť je velmi výrazná

Zařízení vypadá moc hezky. Ocenil bych spíše možnost vytáhnout tyčinku, z které budu kouřit, abych nemusel držet celé zařízení, které není úplně lehké a nenavozuje pocit kouření cigarety. Na druhou stranu má velmi dobrou výdrž a funkce, které konkurence nenabízí (možnost uzamčení pro případné využití dětmi). Výhodou je také bezúdržbový provoz, kdy zařízení stačí jen jednou za čas vyčistit vlhkou tyčinkou (nejspíš to nemusí být ani originál od výrobce).

Přidáno: 30. srpna 2023

(naposledy upraveno 30. srpna 2023)

• chutný
  • malý
  • pěkné provedení
  • nesrozumitelný návod

Zatím nejlepší alternativa ze všech zahřívaných tabáků, které jsem dosavadně vyzkoušel. Výhodou je, že nejsem cítit kouřem. Použití je snadné, ale musíte si přijít na to, kde se strojek zapíná. Myslím, že tak 15 sekund po spuštění už jde začít kouřit. V ruce vypadá Ploom decentně a když srovnávám s ostatními přístroji, vyhrává.

Zobrazuji 61 - 80 ze 195 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...10