Nejnovější recenze ze sekce Zařízení pro zahřívaný tabák

• 100 % funkční
  • design
  • barevné kryty

Dobře se ovládá, je spolehlivý a vždy funguje bez problémů.
Taky vypadá stylově – kdo rád střídá barvy podle nálady jako já, tak mu doporučuji si dokoupit barevné magnetické panely, s tím se dá do sytosti vyblbnout .

• kabel součástí balení
  • čistící tyčinka v balení

Přístroj dorazil hezky zabalený v černé luxusní krabici. Dávají si dost záležet. A to už vůbec nemluvím, že jsem si to objednal na e-shopu Ploomu a protože jsem z Prahy, dorazilo mi to téhož dne, což mě fakt mile překvapilo. V balení byl kabel a tyčinka na čistění, kterou používám po každé krabičce náplní. Přístroj vypadá moc hezky a zatím funguje bez problémů, nemám, co bych vytknul.

• malé provedení
  • není znázorněn spínač

Jsem náročnější uživatel zahřívaného tabáku a Ploom mi zcela vyhovuje. Jen jsem měl problém při prvním zapnutí. Není totiž znázorněno, kde to zmáčknout, ale chápu, je to designovka.

• jednoduché ovládání

Zahřívaný tabák jsem vyměnila za klasické kouření už před 2 lety a Ploom je zatím nejlepší na trhu. Přístrojů mám více, ale stříbrný se mi líbí nejvíce. Je nenápadný v ruce, dobře se ovládá a náplně jsou výrazné, super jsou ty ovocné.

• poměr cena-výkon
  • pěkně zabaleno
  • nemám

Ploom jsem koupila přítelovi k narozeninám a pak mu ho vzala , protože se mi zalíbil. Je fakt moderní, hezký a super se drží v ruce. Zahřívání náplně trvá 5 minut, což je postačující. Pořizovací cena mi přišla adekvátní kvalitě, kterou to má.

• nemám

Super přístroj na domácí pokouření.

• náplně dlouho hoří
  • nevěděl jsem, kde zapnout

• vydrží dlouho nabitý
  • pěkně vypadá

Hezky zabalené, přístroj má krásný tvar a intuitivní ovládání. Jsem rád, že jsem zvolil tu stříbrnou barvu, vypadá fakt cool!

Přidáno: 18. září 2023

V zahřívaném tabáku jedu několik let a Ploom vede. Při zpuštění silně zabzučí a po zahřátí dioda ukazuje, jak dlouho je možný kouřit. Takže začátek a konec prostě zmeškáte . Koupil jsem si černý přístroj a ještě zvažuju stříbrnou variantu, která vypadá jak od Applu. Z náplní mi vyhovuje nejvíc tabáková, ovocný jsou pro holky.

Přidáno: 18. září 2023

Narozdíl od Iqos Ploom nesmrdí! Nebo aspoň v rodině si už nikdo nestěžuje, že by mu smrdělo, když kouřím. Přijdou mi fajn mentolové náplně a možnost cvaknutí kuličky pro intenzivnější chuť. Čištění i ovládání je snadné a velikost do ruky ideální. Doporučuji.

Přidáno: 18. září 2023

Ze zahřívacího zařízení jsem nadšený. Podsvícená dioda jasně ukazuje stav nabití. Při zapnutí strojek zabzučí, což signalizuje stav zahřátí. Stejně tak i před koncem. Po zabzučení je možné ještě párkrát potáhnout. Ploom doporučuji.

• čistící tyčinka v balení
  • kabel součástí balení

Přidáno: 18. září 2023

(naposledy upraveno 18. září 2023)

Lepší než vapování. Stříbrný strojek vypadá cool, ale blbé je, že jsou na něm vidět šmouhy a oděrky. Takže to není pro chlapy, co s tím nechtěně třicetkrát říznou o zem jako já . Líbí se mi, že jde lehce zapnout a má dva režimy nahřátí. Dobře se čistí a stačí použít čistící tyčinku pouze ze shora. Náplně pro okolí nesmrdí, takže vás s tím nechají i v některých podnicích.

• žádný

Jsem spokojený. Přístroj funguje spolehlivě, což je hlavní. Navíc má pěkný tvar, příjemně se drží a stříbrná barva je fakt nadčasová, vypadá dost moderně!

• snadná obsluha
  • málo náplní na výběr

Jednoduchá obsluha. Snadno se udržuje pomocí čistící tyčinky, která je v balení. Zahřívání trvá krátce, ale nemohla jsem přijít, kde se zapíná. Není cítit smrad spíše mi přijde, že při nahřívaní voní. Působí elegantně a decentně. Náplně jsou dobrý, ale škoda, že jich není více na výběr.

• luxusní vzhled
  • příslušenství

S nákupem jsem kvůli vyšší ceně váhala, ale teď jsem ráda, že jsem si přístroj koupila. Provedení je nadčasové, moderní a přístroj spolehlivě pokaždé funguje. Líbí se mi i široká nabídka příslušenství – uvažuji o barevných krytech, abych přístroj mohla měnit podle svý nálady a pouzdru, protože mi přišlo praktické.

• Moderní a elegantní design
  • Snadné nabíjení

Přístroj jsem se rozhodla koupit, abych Ploom taky vyzkoušela a už jsem u toho zůstala . Líbí se mi jeho rozměry – krásně padne do ruky a dobře se ovládá. Má elegantní design, je moderní a díky USB kabelu ho nabiji prakticky kdekoliv. Odhaduji, že mi přístroj vydrží tak na dvě krabičky, ale chce to mít doma dva, protože když nabíjíte, potřebujete jednoduše druhý, abyste si zakouřili. Já volila stříbrnou a zlatou barvu, jsou to designovky. Doporučuji.

• krásný design
  • jednoduché ovládání

Koupila jsem si stříbrné provedení, protože nosím stříbrné šperky a chtěla jsem to s nimi sladit. Přístroj vypadá fakt moderně, je hezký a dobře se v ruce drží. Spouštění je jednoduché, dioda zřetelně svítí a signalizace upozorňující na začátek a konec kouření je zřetelná. Nemám, co bych vytkla.

• spolehlivost
  • krásný design
  • kvalita

Koupila jsem si zlatou barvu přístroje a jsem překvapená kvalitním provedením. Ovládání je jednoduché, přístroj spustím pokaždé, nikdy s tím nebyl problém, nestávkoval. Jasně signalizuje, kdy mám začít a skončit kouřit. Výdrž na jedno dobití dobrá. Je vidět, že Japonci jsou jedničky v designu i kvalitě, Doporučuji.

Zobrazuji 21 - 40 ze 195 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...10